0

آموزش مکالمه زبان انگلیسی از ۰ تا ۱۰۰

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

آموزش مکالمه زبان انگلیسی و اهمیت آن در دنیای امروز: همانطور که می دانید، ما در دنیایی زندگی می کنیم که متشکل از زبان های گوناگون و فرهنگ های مختلف است. بنابراین اغلب ما با زبان مادری خود با دیگران صحبت میکنیم.

بیش از ۶۵۰۰ زبان در سراسر جهان وجود دارد که توسط میلیاردها نفر صحبت می شود. اما چرا فقط با صحبت کردن به زبان مادری، ارتباط خودتان را با سایر نقاط دنیا محدود می کنید؟

اگر نمی دانید با چه زبانی مکالمه را شروع کنید، پیشنهاد ما یادگیری مکالمه زبان انگلیسی هست، چرا که دومین زبان رایج در جهان و زبان رسمی ۵۳ کشور است.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

اما چرا باید مکالمه و صحبت کردن به زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟

این مهارت چه منفعتی برایمان خواهد داشت؟

اگر آموزش دیده اید که به انگلیسی صحبت کنید یا حتی کمی از آن زبان را درک می کنید، می توانید در شرایط مختلف ارتباط برقرار کنید، چه در دانشگاه باشد، چه در شغل خود، چه در سفر و چه در وب گردی و حین استفاده از اینترنت که در ادامه به بررسی آن ها میپردازیم.

۸ دلیل مهم برای آنکه مکالمه زبان انگلیسی را یاد بگیرید!

۱) انگلیسی یک زبان بین المللی تجارت است و مهارت مکالمه انگلیسی در آن بسیار حائز اهمیت است:

تقریبا اکثر شرکت های بزرگ تجاری، کارکنانی دارند که به مهارت مکالمه زبان انگلیسی کاملا مسلط هستند و توانایی برقراری ارتباط بسیاری قوی دارند.

در حال حاضر، داشتن مهارت مکالمه برای استخدام در شرکت های معتبر تجاری، ویژگی بسیار مهمی محسوب می شود و افراد با مکالمه ی حرفه ای، شانس حضور پیدا کردن در این فرصت های شغلی را برای خود فراهم می کنند.

سی ان ان بیزینس (CNN Business) نوشته است: “آینده تجارت در اقتصاد جهانی نهفته است و بسیاری از کارفرمایان اکنون از کارکنان خود می خواهند که به زبان انگلیسی صحبت کنند.”

بنابراین شما باید بتوانید با مشتریان به زبان انگلیسی مذاکره کنید. در غیر این صورت، شانس موفقیت شما در دنیای تجارت بین المللی کاهش پیدا می کند.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی استاد انگلیسی
پیشنهاد استاد انگلیسی
پیشنهاد ما به شما، برای شروع یادگیری مکالمه انگلیسی، استفاده از محصول آموزش مکالمه انگلیسی به روش clt می باشد:
مجموعه های آموزش مکالمه زبان انگلیسی به روش clt
مشاهده همه

پکیج کامل مکالمه CLT

۳,۷۲۰,۰۰۰تومان
۱۵۸۶

آموزش مکالمه پیشرفته CLT

۱,۷۶۰,۰۰۰تومان
۱۰۱۷

آموزش مکالمه مقدماتی CLT

۱,۹۶۰,۰۰۰تومان
۲۵:۵۰ساعت
۱۳۰۶

۲) مکالمه به زبان انگلیسی در سفرها امری ضروریست:

یکی دیگر از مهم ترین دلایل یادگیری مکالمه، استفاده از آن در سفرهای خارجی است. از آنجایی که انگلیسی زبان رایجی است که در سرتاسر جهان صحبت می شود، دانستن این زبان می تواند به شما در برقراری ارتباط هنگام سفر به خارج از کشور کمک کند.

به خصوص اگر به زبان کشوری که به آن سفر می کنید صحبت نمی کنید و همچنین آن ها به زبان مادری شما صحبت نمی کنند، بسیار موثر است.

به عنوان مثال، اگر شخصی از ایران به اسپانیا سفر کند، ممکن است اسپانیایی بلد نباشد و فروشندگان در اسپانیا هم احتمالاً فارسی نمی دانند. با این حال، اگر هر دو طرف کمی انگلیسی صحبت کنند، می توانند باهم ارتباط برقرار کنند.

اگر بتوانید به زبان انگلیسی مکالمه کنید، راجع به موضوعاتی مانند: پرداخت هزینه یک اتاق در هتل، سفارش غذا در رستوران یا درخواست تاکسی در مسیر و … در سفر به مشکل نخواهید خورد. همچنین، روی بیشتر اجسامی مثل تابلوهای راهنمایی، فروشگاه ها، مراکز فروش بلیط و نقشه‌ها نیز به انگلیسی نوشته شده است.

۳) مهارت مکالمه زبان انگلیسی به شما کمک می کند تا با تجربیات مختلف و فرهنگ های دیگر اقوام انگلیسی زبان آشنا شوید.

۴) مکالمه به زبان انگلیسی کار کردن با شرایط ایده آل را فراهم می کند:

به لطف توانایی اینترنت، ارتباط و اتصال کشورها و مردم جهان اکنون از هرزمان دیگری بیشتر شده است. این به این معناست که شخصی از یک کشور دیگر، می تواند در کشور دیگری که زبان انگلیسی، زبان اصلی آن است، کار کند و حقوق و مزایای بهتری نسبت به کشور خود داشته باشد و این دانستن مکالمه زبان انگلیسی است که می تواند به افراد این فرصت را بدهد تا در خارج از کشور کار کنند و سبک زندگی بهتری نسبت به کشور خود، داشته باشند.

همچنین مکالمه انگلیسی می تواند به افراد، امکان کار با کارفرمایان خارجی به صورت آنلاین را بدهد. بسیاری از شرکت های خارجی به دنبال برون سپاری برخی از مشاغل به فریلنسرهایی در کشورهایی هستند که نیروی کار معمولاً ارزان تر است و هم به زبان انگلیسی تسلط دارند.

به گونه ای که هم کار برای کارفرما ارزان‌تر است، هم فردی که استخدام می‌شود می‌تواند از مهارت‌های خودش برای دریافت حقوق بهتر و داشتن آزادی و راحتی حین کار آنلاین استفاده کند.

پس داشتن مکالمه ی قوی برای شما این امکان را فراهم می کند تا از فرصت های بسیار زیاد شغلی استفاده کنید.

۵) مهارت مکالمه زبان انگلیسی بهترین شرایط  تحصیلی برای دانشجویان و یا دانش آموزان دبیرستانی را مهیا می کند:

بسیاری از دانش آموزان در سراسر جهان، انگلیسی را به عنوان زبان دوم در مدرسه یاد می گیرند. این به این دلیل است که این دانش‌آموزان بتوانند با بزرگ‌تر شدن فرصت‌های بیشتری داشته باشند، زیرا یکی از مزایای اصلی زبان انگلیسی این است که درهای بیشتری از موفقیت تحصیلی را برای افرادی که به این زبان صحبت می‌کنند باز می‌کند.

دانش‌آموزانی و دانشجویانی که مکالمه و زبان انگلیسی را خوب یاد گرفتند، با شرکت در آزمون های بین المللی مانند تافل، آیلتس و … می‌توانند در بهترین دانشگاه های دنیا تحصیل کنند. اما کسانی که به زبان انگلیسی تسلط ندارند برای قبولی در آزمون و پذیرش در کالج مورد نظر خود با مشکل مواجه خواهند شد.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

۶) مکالمه انگلیسی قدرت مغز شما را افزایش می دهد:

تحقیقات نشان داده اند کسانی که به بیش از یک زبان می توانند صحبت کنند، متفاوت فکر می کنند.

آنها در به خاطر سپردن مطالب بهتر عمل میکنند، تفکر انتقادی و تفکر خارج از دیدگاه خود دارند و توانایی بیشتری برای تمرکز بهتر از خود نشان می دهند.

دوزبانه بودن ذهن شما را به روی فرهنگ های دیگر باز می کند و کمک می کند جهان را به شیوه ای بازتر ببینید و در نتیجه قدرت مغز شما را برای دانش افزایش می دهد!

۷) مکالمه زبان انگلیسی باعث رشد شخصی شما می شود:

مکالمه کردن به زبان انگلیسی به شما کمک می کند اعتماد به نفس خود را افزایش دهید که این راهی عالی برای توسعه فردی و شغلی شما است.

۸) و در آخر با یادگیری مکالمه انگلیسی، توانایی ارتباط برقرار کردن با تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان را پیدا می کنید.

ارتباط با مردم جهان با آموزش مکالمه زبان انگلیسی
نمونه آموزش مکالمه انگلیسی

مقالات رایگان آموزش مکالمه زبان انگلیسی:

(۱) مکالمات تجاری زبان انگلیسی: 

در این بخش از مقالات رایگان مکالمه تجاری زبان انگلیسی شما یاد میگیرید که چگونه :

۱- درباره ی شغلتان صحبت کنید.

۲- با شرکت های خارجی ارتباط برقرار کنید.

۳- قرار ملاقات گذاشتن با سایر شرکت ها و افراد را آموزش می بینید.

۴- در مورد جزئیات و مشخصات یک شرکت به زبان انگلیسی مکالمه کنید.

۵- درباره ی شرط و شروط قراردادها به زبان انگلیسی صحبت کنید.

۶- درباره ی خرید محصولات به زبان انگلیسی صحبت کنید.

۷- و در پایان بتوانید نامه و ایمیل به انگلیسی تنظیم کنید و بنویسید. 👇🏻

۲) مکالمات روزمره و در سفر به زبان انگلیسی:

در این بخش از مقالات رایگان مکالمه روزمره زبان انگلیسی شما یاد میگیرید که چگونه:

۱- اعضای خانواده را معرفی کنید و نسبت های فامیلی را کاملا بشناسید.

۲- درباره ی کلاس درس و فعالیت های کلاسی بتوانید مکالمه کنید.

۳- حروف اضافه در مکالمه های روزمره را کاملا بشناسید و بتوانید در جای درست از آن ها استفاده کنید.

۴- راجع به  فعالیت های روزانه همچون: مسواک زدن، لباس پوشیدن، شانه کردن، مرتب کردن، حمام کردن، خوابیدن، درست کردن صبحانه، ناهار و شام، تمیز کردن خانه، شستن لباس ها و ظرف ها، اتو کردن، رفتن به مدرسه و سرکار، رفتن به فروشگاه مکالمه کنید.

۵- درمورد ساعت و زمان صحبت کنید.

۶- درمورد شرایط آب و هوایی، انواع مختلف شرایط جوی (آفتابی، ابری، صاف، مه آلود، طوفانی، باران، گرم و مرطوب، برف، تگرگ، رعد و برق، بوران،  )، درجه حرارت هوا و …مکالمه کنید.

۷- در مورد ساعت و زمان مکالمه کنید.

۸- اعداد ترتیبی و اعداد اصلی را کاملا بشناسید و از آن ها در مکالمات خود استفاده کنید.

۹- درباره پول به زبان انگلیسی صحبت کنید.

۱۰- به تقویم زبان انگلیسی مسلط شوید و ماه های سال و روز های هفته را در مکالمات خود بکار ببرید.

۱۱- در فرودگاه مکالمه کنید. درباره ی رزرو کردن بلیط هواپیما، تایید پرواز، تاریخ پرواز(عزیمت)، تغییر تاریخ پرواز، بررسی بلیط و پاسپورت، پیدا کردن ورودی  و … به انگلیسی صحبت کنید.

۱۲- انواع وسایل حمل و نقل را بشناسید و درباره ی انواع وسایل حمل و نقل عمومی از جمله: اتوبوس، قطار، مترو، تاکسی، قایق و انواع وسایل نقلیه از جمله: سدان، هاچ بک، شاسی بلند، جیپ، ون، وانت، دوچرخه، موتور و … صحبت کنید. 👇🏻

(۳) مکالمات انگلیسی از طریق اخبار:

در این سری از مقالات رایگان آموزش مکالمه زبان انگلیسی، شما می توانید از طریق خبرها و ویدیوهای مربوط به آن، مهارت اسپکینگ و لیسنینگ خود را تقویت کنید. این بخش شامل ۱۲ درس از آموزش مکالمه با اخبار می باشد. 👇🏻