آموزش زبان انگلیسی ENGLISH class 101

آموزش مکالمه زبان انگلیسی
آگوست 11, 2019
بازدید : 1029 بازدید
english class 101

آموزش زبان انگلیسی  ENGLISH class 101

دوره  بیش از ۲۸۰ ویدئو آموزشی با لهجه آمریکایی در این مجموعه ویدئوهایی هماهنگ در هر بخش به صورت پیوسته می باشد. مجموعه آموزش زبان انگلیسی ENGLISH class 101 با توجه به نیاز زبان آموزان وسطح آنها گنجانده شده اند. مناسب زبان آموزان سطح مبتدی تا پیشرفته زبان آموزان سطح مبتدی و متوسط میتوانند به کمک این مجموعه سطح زبانی خود را بالا ببرند.

آموزش مکالمه انگلیسی

زبان آموزان سطح پیشرفته. میتوانند با تسلط بیشتری صحبت نمایند و خود را برای آزمون های TOEFL و  IELTS آماده نمایند. آموزش زبان انگلیسی ENGLISH class 101 به شیوه ای جذاب و پویا می باشد این مجموعه از روش های مختلف آموزشی بهره می برد. در بخش آموزش لغات انگلیسی ، به کمک تصاویر، جملات، تمرین وتکرار، واژگان و کاربرد آنها را می آموزید. در بخش دستور زبان،اشتباهات رایج و کاربرد درست اجزای جمله را فرا می گیرید. دیگر نکات را به روش هایی متفاوت می آموزید.

دوره آموزشی شامل چند ترم می باشد

شامل ۴ سطح مقدماتی کامل، مقدماتی ، متوسط، پیشرفته و یک بخش تشویقی آموزش مطالب مهمی نظیر واژگان، عبارات و مکالمات کاربردی شنیدن و درک مفهوم، انگلیسی روز و….. آموزش همه جانبه زبان به شیوه ای جذاب این مجموعه زبان را به صورت همه جانبه آموزش داده است. نکات مفیدی را که در موقعیت های مختلف ممکن است به آنها نیاز پیدا کنید به شیوه ای آسان به شما می آموزد. به طوریکه احساس خستگی نکنید. در دوره ی آموزش زبان انگلیسی ENGLISH class 101 آموزش مسائل مفید توام با فراگیری زبان یکی از ویژگی های بارز این مجموعه است . که شما توام با آموزش زبان با مسائل فرهنگی اطلاعات عمومی تاریخی مسائل و… آشنا می شوید. و از آموزشی توام با سرگرمی لذت می برید این دوره آموزشی به صورت رایگان در اختیار شما دوستان عزیز قرار داده شده است .
16
جعبه دانلود
مدیر سایت پس از بررسی های مکرر ما در حوزه زبان انگلیسی متوجه شدیم به دلیل هزینه های بالای کلاس ها برخی از دانشجویان توان شرکت در کلاس ها را ندارند و از این رو در بحث فراگیری علم زبان عقب می مانند و تصمیم گرفتیم تا خدماتی را ارائه کنیم تا تمامی دانشجویان بتوانند از تمامی مطالب آموزشی زبان بهره ببرند.
همراه ما باشید در کانال تلگرام استاد انگلیسی | مرجع آموزش زبان انگلیسی کانال تلگرام
دیدگاهتان را بنویسید

عضویت در خبرنامه استاد انگلیسی | مرجع آموزش زبان انگلیسی

تمامی اطلاعات محفوظ است!

اپلیکیشن استاد انگلیسی

اپلیکیشن استاد انگلیسی

Call Now Button