0

آموزش زبان انگلیسی ENGLISH class 101

english class 101

آموزش زبان انگلیسی  ENGLISH class 101

دوره  بیش از ۲۸۰ ویدئو آموزشی با لهجه آمریکایی در این مجموعه ویدئوهایی هماهنگ در هر بخش به صورت پیوسته می باشد. مجموعه آموزش زبان انگلیسی ENGLISH class 101 با توجه به نیاز زبان آموزان وسطح آنها گنجانده شده اند. مناسب زبان آموزان سطح مبتدی تا پیشرفته زبان آموزان سطح مبتدی و متوسط میتوانند به کمک این مجموعه سطح زبانی خود را بالا ببرند.

آموزش مکالمه انگلیسی

زبان آموزان سطح پیشرفته. میتوانند با تسلط بیشتری صحبت نمایند و خود را برای آزمون های TOEFL و  IELTS آماده نمایند. آموزش زبان انگلیسی ENGLISH class 101 به شیوه ای جذاب و پویا می باشد این مجموعه از روش های مختلف آموزشی بهره می برد. در بخش آموزش لغات انگلیسی ، به کمک تصاویر، جملات، تمرین وتکرار، واژگان و کاربرد آنها را می آموزید. در بخش دستور زبان،اشتباهات رایج و کاربرد درست اجزای جمله را فرا می گیرید. دیگر نکات را به روش هایی متفاوت می آموزید.

دوره آموزشی شامل چند ترم می باشد

شامل ۴ سطح مقدماتی کامل، مقدماتی ، متوسط، پیشرفته و یک بخش تشویقی آموزش مطالب مهمی نظیر واژگان، عبارات و مکالمات کاربردی شنیدن و درک مفهوم، انگلیسی روز و….. آموزش همه جانبه زبان به شیوه ای جذاب این مجموعه زبان را به صورت همه جانبه آموزش داده است. نکات مفیدی را که در موقعیت های مختلف ممکن است به آنها نیاز پیدا کنید به شیوه ای آسان به شما می آموزد. به طوریکه احساس خستگی نکنید. در دوره ی آموزش زبان انگلیسی ENGLISH class 101 آموزش مسائل مفید توام با فراگیری زبان یکی از ویژگی های بارز این مجموعه است . که شما توام با آموزش زبان با مسائل فرهنگی اطلاعات عمومی تاریخی مسائل و… آشنا می شوید. و از آموزشی توام با سرگرمی لذت می برید این دوره آموزشی به صورت رایگان در اختیار شما دوستان عزیز قرار داده شده است .
دیدگاه کاربران
  • آوا 2 نوامبر 2021

    چیزی برای دانلود نیست وقتی روی دانلود فایل کلیک میکنم همین صفحه دوباره اجرا میشه لطفا اموزش ها رو بذارید مرسی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.